Bugun...Yücesoy yuvaya döndü
Tarih: 13-04-2018 08:43:26 Güncelleme: 13-04-2018 09:26:26 + -


2014 seçimlerinde MHP'den Muratpaşa Belediye Meclis üyesi seçilen İşadamı Ömer Yücesoy, bazı meclis üyeleri ile yaşadığı sorunlar nedeniyle istifa ettiği partisine geri döndü. Yücesoy "Sorun yaşadığımız o kişilerin partiden ayrılmasının ardından yeniden yuvama döndüğüm için çok mutluyum" dedi.

facebook-paylas
Tarih: 13-04-2018 08:43

Yücesoy yuvaya döndü

2014 Yerel seçimlerinde MHP'den Muratpaşa Meclis Üyesi seçilen İşadamı Ömer Yücesoy istifa ettiği partisine yeniden döndü. Önceki gün MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Talu Bilgili ile görüştükten sonra yuvaya dönüş kararını açıklayan MHP Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Ömer Yücesoy " Biz Muratapaşa'da 4 meclis üyesi seçildik. Ancak bir arkadaşımız kendisini hem grubun hem de partinin üstünde görmeye başladı. O arkadaşımızla yaşadığımız sorunlar nedeniyle üzülerek te olsa partimden istifa etmek zorunda kaldım. Partimin ilkeleri doğrultusunda görevimi bağımsız olarak sürdürüyordum. Ancak gelinen noktada o arkadaşın partimizle ilgisinin kalmamasından sonra geri dönerek Muratpaşa'da tek başına da olsam partimi temsil etmeye karar verdim. İl ve İlçe Başkanlarımız ile yaptığımız görüşmelerden sonra yeniden partime döndüm. Bu süreçte desteklerini esirgeyemen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Son zamanlarda ülkemiz üzerinde oynanan karanlık oyunlar karşısında dimdik duran, milli birlik ve beraberliğin teminatı olan Genel Başkanımızın mücadelesine bir nebze de olsa destek olmak için tüm gücümle çalışacağım diyen MHP Muratpaşa Meclis üyesi Ömer Yücesoy " "Firavunun karşısında olmak yetmez, Musanın yanında olmak lazım" diyen büyüklerimizin sözünü kendimize düstur edindik. Safımız belliydi, ancak adresimiz de duruşumuzda belli olsun diye böyle bir karar aldım. Böylesi bir ortamda şehrimiz ve partimiz adına elimden gelenin en iyisini yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Muratpaşa Meclisinde tek başıma da olsam hem bizlere oy vererek seçen vatandaşlarımızın haklarını savunmaya devam edeceğim, hem de partimizin ilkeleri doğrultusunda siyaset yapacağım. Bizim için aslolan insana hizmettir. Çünkü insana hizmeti ibadet kabul etmiş bir davanın mensupları olarak bu amaç doğrultusunda çalışacağım"şeklinde konuştu. MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Talu Bilgili'de yaptığı açıklamada "Sayın Meclis üyemizle böyle bir karar aldık. Muratpaşamıza, Antalyamıza ve Partimize hayırlı olsun" dedi.

 

 


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI