Bugun...Yeni prestij caddeler geliyor
Tarih: 22-06-2018 11:55:48 + -


Göreve geldiği 2014 yılından bu yana Alanya’ya yeni prestij caddeleri kazandıran Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bugün yapımına başlanan yeni projenin çalışmalarını yerinde inceledi.

facebook-paylas
Tarih: 22-06-2018 11:55

Yeni prestij caddeler geliyor

 

YENİ PRESTİJ CADDESİ’NDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Yeni prestij caddesinde ihale tarihinin ardından Bostancıpınarı Caddesi’nde çalışmalar bugün itibariyle başladı. Birim müdürleri ve teknik ekiple çalışmaları yerinde inceleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, sürücülerin ve vatandaşların mağdur olmaması için çalışmaların etap etap yapılacağını belirtti.

KADIPAŞA, HACET VE TOSMUR MAHALLELERİNE PRESTİJ CADDELERİ GELİYOR

İhalesi yapılan yeni projede üç mahalle bulunuyor. Projede bisiklet yolları ve otopark alanları da yer alıyor. Prestij caddelerini yedi ay gibi bir sürede tamamlamayı hedeflediklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ‘’Üç mahallemize de prestij caddeleri yapacağız. Bugün Bostancıpanarı Caddesi’nde çalışmalarımız başladı.  Projede bisiklet yolları ve otopark alanları yer alıyor. Bununla birlikte tüm elektrik hatlarını yer altına alacağız. Ayrıca tüm caddelerimizde aydınlatmalar yenilecek. Caddelerimize yeni ağaçlandırma çalışmaları da yapılacak’’ dedi.

 


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI