Bugun...Veliler ve öğrenciler seminerde buluştu
Tarih: 30-12-2015 12:14:45 + -


Serik Anadolu Lisesi eğitimde bir çığır başlattı. Okul Müdürü Şerif Ramazan Kaplan yeni uygulama hakkında açıklama yaptı. Kaplan” Okulumuzda öğrencilerin başarısı için; Veli, öğrenci ve okul idaresi istişaresinin çok önemli olduğunu düşündük. Bu nedenle 12. Sınıf öğrencileri ve velilere yönelik seminer düzenledik.

facebook-paylas
Tarih: 30-12-2015 12:14

Veliler ve öğrenciler seminerde buluştu

 

Seminere konuşmacı olarak İstanbul Aydın Üniversitesi Tanıtım Görevlisi Kişisel Gelişim Uzmanı Mehmet Ekinci hocamız katıldı. Ekinci; 12. Sınıf öğrencilerine yönelik Sınav Kaygısı ve Motivasyon ile Zamanı Etkili Kullanma, Velilere yönelik ise Ergenle İletişim konularına değindi. Seminer sonrası hocamız Öğrenci ve velilerin sorularını cevapladı. Böylece öğrenci ve veli sorunları idare önünde görüşülüp tartışıldı.

Okulumuzu verdiği seminer ile şereflendirten Sayın Mehmet Ekinci hocamıza ve velilerimize teşekkür ederim. Seminerlerimiz bundan sonrada değişik konularda devam edecektir” dedi. Seminer, Serik Anadolu Lisesi öğrencisi genç yazar Bedriye Zobu’ nun misafirlere imzalı kitap takdimi ile sona erdi.


berra / 30-12-2015 18:07:00

Serik Anadolu Lisesini Tebrik EdiyorumİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI