Bugun...Veliahta muhteşem kutlama
Tarih: 05-10-2017 12:39:57 + -


Aktur Lunapark Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seçkin Etke ve güzel eşi Açelya Etke’nin dünyalar tatlısı oğulları Aslan Macit Etke düzenlenen muhteşem bir partiyle 1. yaş gününü kutladı

facebook-paylas
Tarih: 05-10-2017 12:39

Veliahta muhteşem kutlama

 

 

 

Aktur Lunapark Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seçkin Etke ve güzel eşi Açelya Etke’nin çocukları Aslan Macit, ailesi tarafından ünlü bir mekanda düzenlenen muhteşem bir parti ile ilk doğum gününü kutladı. Dedesi Aktur Lunapark Yönetim Kurulu Başkanı Macit Etke ile aynı adı taşıyan Aslan Macit’in ilk doğum gününde yakınları ve aile dostları geceye katılırken, Aslan Macit gece boyunca dedesinin kucağından inmedi. Gecede şıklığı ile dikkati çeken baba Seçkin Etke ve güzelliği ile konukları adeta büyüleyen anne Açelya Etke konuklarıyla yakından ilgilenirken, gecenin kusursuz geçmesi için büyük çaba gösterdiler.

 

Büyük bir coşku ve eğlence içerisinde geçen gecede katılan konuklar minik Aslan Macit Etke’yi hediye yağmuruna tuttular. Gecenin ilerleyen saatlerinde sona eren partinin ardından katılan konuklara tek tek teşekkür eden Açelya-Seçkin Etke çifti “Aslan parçamızın bu özel gününde bizleri yalnız bırakmayan aile büyüklerimize ve değerli arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah herkese bu güzel duyguları yaşamayı nasip etsin. Aslan parçamıza sevdikleriyle birlikte nice güzel yıllar diliyoruz. İnşallah önümüzdeki yıllarda da aynı güzelliklerle hep birlikte kutlamalar yaparız” dediler.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI