Bugun...Uysal’dan uzakdoğuya davet
Tarih: 18-02-2016 14:53:47 + -


Endonezya merkezli Net Mediatama televizyonuna röportaj veren Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Uzakdoğu ülkelerinin vatandaşlarını, turist olarak Antalya’ya davet etti

facebook-paylas
Tarih: 18-02-2016 14:53

Uysal’dan uzakdoğuya davet

 

 

Randevusuz görüşmede röportaj

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Çin, Japonya, Güney Kore dahil

tüm Uzakdoğu’ya yayın yapan,  Endonezya’nın başkenti Cakarta merkezli Net Mediatama  televizyonunun program yapımcısı ve Türkiye Muhabiri Elisa Oktaviana Avcı’yı konuk etti. Başkan Uysal; Elisa Oktaviana Avcı’ya, her çarşamba günü gerçekleştirdiği randevusuz görüşme programında röportaj verdi.

 

Belediye çalışmaları ve Turunç Masa’yı sordu

Turizmci Murat Avcı ile evli olan ve Antalya’ya yerleşen Elisa Oktaviana Avcı; Muratpaşa yaşayanı olarak çalışmalarını takdirle takip ettiği Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’la görüşerek, röportaj yapma isteğinin gerçekleşmesi nedeniyle teşekkür etti. Elisa Oktaviana Avcı, Başkan Uysal’a; belediye çalışmaları, Turunç Masa ve kentin turizm potansiyeline ilişkin sorular yöneltti.

 

Tüm Uzakdoğu’da izlenecek

Antalya’nın ve Muratpaşa’nın uluslararası platformda tanıtımının önemine değinen Başkan Uysal; tüm Uzakdoğu ülkelerinde izlenen televizyon kanalına, belediye çalışmaları ve Turunç Masa hakkında bilgiler verdi. Başkan Uysal; “Tarihte bölgemiz; çok farklı kültürlerin barış içinde, bir arada yaşadığı yer anlamına gelen Pamfilya adı ile anılıyor. Biz Muratpaşa’da tam olarak Pamfilya’yız. Tüm dünya uluslarını, kentimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız” dedi.

 

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YEREL YÖNETİM Haberleri

YUKARI