Bugun...Uysal'a maydonozlu teşekkür
Tarih: 22-02-2016 09:02:53 + -


Yenigöl Mahallesi’nde; sabah seralarda çalışan, öğleden sonra da Muratpaşa Belediyesi’nin spor çalışmalarına katılan kadınlar, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti. Kadınlar, ürettikleri bir kasa maydanozu ziyaret anısına Uysal’a hediye etti

facebook-paylas
Tarih: 22-02-2016 09:02

Uysal'a maydonozlu teşekkür

 

Kadınlar adına bir kasa maydanoz
Muratpaşa Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl Kasım ayı içerisinde Yenigöl Mahallesi’nde başlattığı spor çalışmalarına katılan kadınlar Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti. Seralarda maydanoz üreten kadınlar, Mahalle Muhtarı Mehmet Özen ile birlikte Başkan Uysal’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, kadınlar adına Sema Özen, getirdikleri bir kasa maydanozu Başkan Uysal’a teşekkür ederek hediye etti.
Seradan spora gidiyorlar
Sabah seralarında maydanoz ekip-biçen kadınlar, öğleden sonra düzenlenen spor çalışmalarına katılmaya başladı. Seralarından çıkıp, Muratpaşa Belediyesi’nin spor çalışmalarına katılan kadınlar Başkan Uysal’a mahalleye yapılan çalışmalardan dolayı da teşekkürlerini sundu. Kadınlar adına konuşan Sema Özen, “Spor çalışmalarımız oldukça iyi gidiyor. Oldukça form yakaladık” diye konuştu.
Uysal: “Kadınlarımızı spora davet ediyorum”
Muratpaşa’da en büyük projenin “İnsan” olduğuna değinen Başkan Ümit Uysal, “Muratpaşa’da yaşayan vatandaşlarımızın spor ve sanatla uğraşmalarını istiyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana spor ve sanata büyük önem veriyoruz. Sizlerin sabah saatlerinde seralarda çalışıp, ardından spor yapmanız övgü kaynağıdır. Muratpaşa’da yaşayan tüm kadınlarımızı spor çalışmalarımıza davet ediyorum” diye konuştu.
Muhtar Özen: “Mahallemin kadınları mutlu”
Muratpaşa Belediyesi’nin Yenigöl Mahallesi’nde yaptığı çalışmalar ve kadınlara yönelik spor aktivitesinden dolayı Başkan Ümit Uysal’a teşekkür eden Mahalle Muhtarı Mehmet Özen, “Spor çalışmalarımıza artık mahallemizde yaşayan tüm kadınlar katılıyor. Sabah seralarında çalışıp, öğleden sonra da müzik eşliğinde spor yapıyorlar. Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yenigöl Mahallesi’nde yaşayan kadınlar daha çok mutlular” diye konuştu. 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YEREL YÖNETİM Haberleri

YUKARI