Bugun...Usta Aşçılar iftar yemeğinde buluştu
Tarih: 19-06-2017 15:45:04 + -


RodissonBlu Hotel Şişli, Aşçılar Derneği ve Bahar Grup organizasyonuyla gerçekleşen geleneksel iftar yemeğine ev sahipliği yaptı.

facebook-paylas
Tarih: 19-06-2017 15:45

Usta Aşçılar iftar yemeğinde buluştu

Kanatlı et sektöründe ulusal ve uluslararası bazdafaaliyet gösteren Bahar Grup, İstanbul’da usta aşçılarla iftar yemeğinde bir araya geldi.İftar yemeğine, Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ETÜDER(Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şahinöz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜROYD(Turizm Otel Yöneticileri Derneği ) Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye’nin önde gelen mutfak şefleri, aşçı dernekleri temsilcileri, gurme köşe yazarları, yiyecek ve içecek tedarikçileri katıldı.

 
 
BAHAR; “25 YILDIR UYUYAN BİR PAZARI UYANDIRDIK”
 
Bahar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Berkay Bahar programda yaptığı konuşmada Aşçılar Derneği BaşkanıÖzdemir’e teşekkür ederek Türk gıda sektörüne getirdikleri yenilikleri özetledi. 1969 yılında gıda sektörüne giriş yaptıklarını belirten Bahar, Bahar Grup ailesi olarak hindi etinde 25 yıldır uyuyan bir pazarı uyandırdıklarını ve “Sağlıklı nesil, sağlıklı gelecek” için AR-GE laboratuvarlarında üretim yaptıklarını belirtti. Bahar“Geliştirdiğimiz ürünler pazarda öyle karşılık buldu ki şu anda rakiplerimiz Bahar’ın ürününün aynısı diyerek kendileri bizim reklamımızı yapıyor. Tabi ki 25 yıldır uyuyan bir pazarı uyandırmak en sağlıklı et olan kırmızı etten daha yüksen proteine, beyaz etten daha düşük yağ oranına sahip olan hindi etinin farkındalığını arttırmak, bizlerde de cesaret, üretme ve düşünme hızını arttırdı. Biz satıcı ve satın alma ticaretinden ziyade aşçılarla koordine bir şekilde yenilikçi ürünlerle COST’una müdahil olmayı tercih ediyoruz” dedi.
 
BAHAR KEBAP VE BAHAR TANTUNİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
 
İftar menüsünde Bahar Grubun gurme ürün lezzetleri sergilendi. Hindi etinden oluşan menüde 14 farklı çeşit ürün sunulurken, bu yılın gözde ürünleri arasında yer alan Bahar Kebap Bergamotlu, Bahar Kebap Sebzeli Peynirli ve Tantuni ürünlerinde usta aşçılar kuyruk oluşturdu.
 
 
Öte yandan, Aşçılar Derneği Başkanı Fikret Özdemir Bahar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Berkay Bahar’a geceye katılan tüm şefler adına şilt takdim etti. Program tasavvuf müziği ve semazen gösterilerinin ardından son buldu.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI