Bugun...TEOG başarısını kutladılar
Tarih: 23-03-2017 13:25:30 + -


Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları 7 ci Sınıf Öğrenci Velilerine TEOG Sınavı hazırlıkları öncesi hem akademik, hem de pisikolojik hazırlık verildi.

facebook-paylas
Tarih: 23-03-2017 13:25

TEOG başarısını kutladılar

 

Yükseliş Kolejin de geçtiğimiz günlerde düzenlenen seminerde konuşan Yükseliş Ortaokulu Müdürü Savaş Sargın, rehberlik zümresi, diğer branş öğretmenleri öğrencilere ve velilere seslendi. Sargın” Yükseliş Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimize faydalı olabilme adına oldukça yoğun bir çalışmanın içerisindeyiz. Öğrencilerimizin akademik ve psikolojik gelişimine katkı sağlamak için böyle bir semineri düzenledik.

7. Sınıflar önümüzdeki yıl TEOG sınavına girecek. Biz de okul olarak TEOG ders ve hazırlıklarına geçtiğimiz günlerde başladık. İlk önce psikolojik destekle velilere ve öğrencilere ulaşıp bu sınavın hazırlık sürecini nasıl yürüteceğimizi irdeledik. Biliniyor ki hazırlık sürecini ne kadar verimli kılarsanız başarı da o doğrultuda artar.

Bizlere başarılı sonuçları getirecek öğrencilerimizi hem akade mik hem psikolojik yönden TEOG a hazırlamak için çalışmalarımız artarak devam edecek. Öğrencilerimize ve velilerimize bu sınavın ne olduğunu, bu sınava nasıl hazırlanacağımızı bu tür seminerlerle anlatıyoruz. Yükseliş Eğitim Kurumları olarak başarıya gidecek yoldaki tüm engelleri bertaraf ediyoruz.

Profesyonel bir hazırlık süreci geçireceğiz. Buradan tüm TEOG sınavına önümüzdeki yıl hazırlanacak öğrencileri bu akademik ve psikolojik çalışmalardan faydalanmaya davet ediyorum.” Dedi.

ALİ MUTAF       SERİK


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM Haberleri

YUKARI