Bugun...“Sesiniz olmayı sürdüreceğim”
Tarih: 11-06-2018 15:44:50 + -


AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, ata yurdu Manavgat’ta hemşehrileriyle buluştu. 24 Haziran seçimleri için tam destek sözü alan Aydın, “Manavgatlı bir hemşehriniz olarak Meclis’te hep sizin sesiniz olmaya gayret gösterdim. Sizler bizlerden desteğinizi esirgemediği sürece bize de hizmet etmek düşer. Durmak yok yola devam” dedi.

facebook-paylas
Tarih: 11-06-2018 15:44

“Sesiniz olmayı sürdüreceğim”

 

 

24 Haziran seçimleri için sahada çalışmalarına devam eden AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın Manavgat’ın Karakaya, Odaönü, Boztepei, Yalçıdibi ve Örenşehir Mahallelerinde düzenlenen toplantılarda hemşerileriyle kucaklaştı.

“Gece-gündüz çalışmaya devam”

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Manavgatlıların sesi olmaya gayret gösterdiğini ifade eden Aydın, Manavgat’ın sorunlarının çözümü için, eksiklerin giderilmesi için elimden gelen gayreti gösterdim. Daha güçlü bir Türkiye için, daha güçlü bir meclis, daha güçlü bir hükümete ihtiyacımız var. Bizler bunu gerçekleştirebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Sizlerin de bu yolda bizlere destek vereceğinizi biliyorum. Sizler duanızı ve desteğinizi esirgemediğiniz sürece bizler de Manavgat’ımız için, Antalya’mız için, ülkemiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI