Bugun...



Serik'te BOCCE'ye büyük katılım
Tarih: 13-04-2017 16:40:13 + -


Serik’te ilk kez düzenlenen Okul Sporları Küçükler ve Yıldızlar Bocce İlçe Birinciliği Müsabakalarına yoğun katılım oldu.

facebook-paylas
Tarih: 13-04-2017 16:40

Serik'te BOCCE'ye büyük katılım

Müsabakalar ile ilgili bilgi veren Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Md. Mevlüt Özen "İlçede bu yıl ilk kez düzenlediğimiz Küçükler,Yıldızlar ve Gençler Okul Sporları Bocce İlçe Birinciliği Müsabakaları Şehit Asker Ramazan Yeşil-Abdulkadir Çelik Parkı Tesislerinde yapıldı. Toplam 33 takım 132 sporcu katıldı.

Yapılan müsabakalar sonucunda: Küçük Kızlarda ; 1.Deniztepesi Ortaokulu 2.Gazi Ortaokulu 3.Gedik Ortaokulu 4.Belkıs Ortaokulu Küçük Erkeklerde; 1.Gazi Ortaokulu 2.Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu 3.Deniztepesi Ortaokulu 4.Belkıs Ortaokulu     Yıldız Kızlarda; 1.Gedik Ortaokulu 2.Aşağıkocayatak

Ortaokulu 3.Çakallık Ortaokulu 4.Deniztepes ortaokulu, Yıldız Erkeklerde; 1.Gazi Ortaokulu 2.Çakallık Ortaokulu 3.Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu 4.Gedik Ortaokulu  Genç Kızlarda; 1. Y.Emre A.L 2.Hasan Güçlü MTAL 3.Serik MTAL 4.IMKB MTAL Genç Erkeklerde; 1.Atatürk A.L   2.Hasan Güçlü MTAL 3.Yunus Emre Anadolu Lisesi 4.IMKB MTAL dereceye giren okullar oldu

.İlçemizde dereceye giren takımlar İl Birinciliği karşılaşmalarında Serik'i temsil edecekler. İlk kez yaptığımız halde Bocce Müsabakalarında bu kadar fazla katılım olmasında emeği olan başta Beden Eğitimi Öğretmenleri olmak üzere okul yöneticilerine sporculara,ailelerine, sahayı tahsis edip düzenledikleri için Serik Belediyesi'ne teşekkür ediyoruz. ediyoruz."

Bocce İlçe Birinciliği Ödül Töreninde: Genç Erkekler 1.si Atatürk Anadolu Lisesi ve Genç Kızlar 1.si Yunus Emre Anadolu Lisesi takımlarına kupa ve madalyalarını Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Md.Mevlüt Özen verdi.Diğer kategorilerde dereceye giren takımlara ise Ödüllerini Okul Yöneticileri,İlçe Okul Sporları Tertip Komitesi üyesi Ercan Koca ve Beden Eğitimi Öğretmenleri verdiler.






Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

YUKARI