Bugun...SERİK’E MODERN SGK BİNASI
Tarih: 02-12-2018 12:22:38 + -


İL MÜDÜRÜ DENİZ KAYMAKAM ŞİMŞEK VE BAŞKAN KOZAN BİNAYI İNCELEDİ

facebook-paylas
Tarih: 02-12-2018 12:22

SERİK’E MODERN SGK BİNASI

 

2017 yılı sonunda ihale edilen, 2018 nisan ayında inşaatına başlanan SGK Serik İlçe Binası tamamlanmak üzere. 2353 Metrekare arsa üzerine: Bodrum, zemin ve asmak kat olmak Toplam inşaat alanı 1.490 m2. Yapım maliyeti Demirbaşlar hariç 2.350.000 TL.

Serik Kaymakamı Haluk Şimşek, SGK İl Müdürü Nejat Deniz, Ak parti Serik İlçe Başkanı Mali Müşavir Hasan Kozan ve yönetimi, SGK İl Md. Yrd. Fatih Sülümbaz, SGK Serik İlçe Md. Halil Murat Uyar ve İlçe Md. Yrd. Murat Kareli ve Serik Halkın Sesi Gazetesi Sahibi Ali Mutaf yakın bir zamanda teslim alınacak binanın son durumunu görmek üzere inşaatı ziyaret etti.

Modern bir kurum binası olarak tasarlanan bina hakkında açıklama yapan Ak Parti Serik ilçe Başkanı Kozan; "16 Mart 2018 de binanın müteahhite yer teslimi yapıldı. Yaşanan ekonomik krize rağmen binanın inşaatı hızla devam etti. Yaklaşık bir ay sonra tamamen bitecek olan Serik SGK ilçemiz hizmet binası sayesinde, halkımızın modern bir ortamda sistemli hizmet almasına imkan tanınmış olacak.  SGK İlçe Müdürlük binasının, Serik'imize kazandırılmasında, yatırımların mimarı başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'na, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’a  Milletvekillerimize, Teşkilatımıza, Kurum Müdür ve çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. İlçemizin gelişmesi için her türlü yatırımları takibe devam ediyoruz" dedi.

MÜDÜR DENİZ” SGK SERİK BİNASI İLÇENİN BEYAZ SARAYI”

Yılbaşından önce teslim alınması beklenen binayı gezerken açıklamalarda bulunan SGK İl Müdürü Nejat Deniz; “Serik gerçekten Beyaz Saray misali mükemmel ve modern bir hizmet binasına kavuştu. Emeği geçen herkese öncelikle teşekkür ederim.

Binamız 2353 m2 arsa üzerine kurulu Hizmet binası toplam inşaat kullanım alanı 1.490m2. İhale bedeli 2.400.000 TL + KDV. Bodrum kat üzerine inşa edilen 2 kattan oluşan binanın Bodrum katında arşiv mescid personel dinlenme alanları, zemin kat sıramatik sistemi ile modern banko usulü vatandaş odaklı hizmet vermeye uygun olacak. Vatandaşın bütün iş ve işlemleri zemin katta çözülmesi hedefleniyor . Geniş galeri boşluğu, vatandaşın bekleme mahalleri ferah olsun diye uygun bir mimariyle dizayn edildi. Üst katta işveren işlemleri ve idari işler kurulacak. Isıtma ve soğutma Vrv ile merkezi sistem ile sağlanacak. Sistem bağlantıları ağ bağlantıları elektronik kurulumu ile Serik’in en modern binası olacak. Proje aynı zamanda Ruhsatı ihalesi yer teslimi ve bitirilmesiyle yaklaşık 1 yıl gibi kısa sürede tamamlanandı“ dedi.

Binanın incelenmesinden sonra Müdür Deniz çalışan işçilere Baklava ikram etti.

MÜDÜR DENİZ KAYMAKAM ŞİMŞEK’İ ZİYARET ETTİ

            Yeni yapılan Serik SGK İlçe Müdürlüğü hizmet binasını incelemek üzere ilçeye gelen, SGK SGK İl Müdürü Nejat Deniz ve beraberinde: Ak parti Serik İlçe Başkanı Mali Müşavir Hasan Kozan ve yönetimi, SGK İl Md. Yrd. Fatih Sülümbaz, SGK Serik İlçe Md. Halil Murat Uyar ve İlçe Md. Yrd. Murat Kareli İlçe Kaymakamı Haluk Şimşek’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan İl Müdürü Deniz; “Sayın Kaymakamım bugün yapımı bitmekte olan Serik SGK hizmet binamızı görmeye geldim. Öncelikle size de nezaket ziyaretinde bulundum. Eğer birlikte gelirseniz sevinirim. Bu güne kadar kurumumuza gösterdiğiniz ilgi ve yardımlarınız içinde teşekkür ederim” dedi. Kaymakam Şimşek’de ziyarette duyduğu memnuniyeti belirterek hizmet binasını incelemeye katıldı.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI