Bugun...Serik Anadolu YGS'ye hazır
Tarih: 19-02-2016 13:33:26 + -


Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde yapılan 12. Sınıf lar “Performans Takip Sınavı” Serik Anadolu Lisesi’nde Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) provası şeklinde gerçekleşti.

facebook-paylas
Tarih: 19-02-2016 13:33

Serik Anadolu YGS'ye hazır

 Sınav başlamadan önce okul bahçesinde öğrenciler Serik İlçe Emniyet Müdürlüğü polisleri tarafından üst araması yapıldı.. Okul Yönetimi öğrencilerin sınav esnasında ihtiyaç duyacakları bütün araç gereçler ile mendil, su ve şekerden oluşan paketler üst aramasından geçen öğrenciler vererek sınava alındılar. Öğrencilerden sınav öncesi alınan iletişim araçları ve metal eşyalar sınav sonrasında öğrencilere iade edildi.

Yapılan sınav uygulaması tüm öğrenciler tarafından büyük bir beğeniyle karşılandı. Sınav provasını değerlendiren Okul Aile Birliği Başkanı Hakan Kara” Gerçekleştirdiğimiz bu sınav provası ile öğrencilerimiz; 13 Mart 2016 Pazar günü yapılacak olan(YGS)  Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı öncesi iyi bir deneyim olarak Motivasyonlarını artırdı. Böylece sınav streslerini azalattı. Okul yönetimine bu uygulamadan dolayı kutluyor kendilerine teşekkür ediyorum. Bu vesile ile sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.


eylül kökçe / 19-02-2016 18:50:00

Öğrencilerin stresini azaltması açısından güzel bir uygulama. Serik Anadolu Lisesinin idarecilerini kutluyorum.İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM Haberleri

YUKARI