Bugun...Sağır; İYİ Parti Antalya’da seçimlere hazır
Tarih: 04-04-2018 09:57:52 + -


İYİ Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır: ‘Ankara’dan büyük bir heyecanla döndük’

facebook-paylas
Tarih: 04-04-2018 09:57

Sağır; İYİ Parti Antalya’da seçimlere hazır

 

İYİ Parti’nin 1’inci Olağanüstü Kurultayına Katılmak için binlerce Antalyalı partili coşkuyla yola çıktı.  Ankara Spor Salonunda ‘İYİ’ler kazanır’ temasıyla gerçekleştirilen kurultaya Antalya’dan 3 bini aşkın partili katıldı. İYİ Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır Ankara’dan büyük bir moralle döndüklerini söyledi.

İYİ Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır, kurultayla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi

‘Coşkuyla gerçekleştirdiğimiz kurultayımıza   Antalya’dan büyük bir katılım gerçekleştirdik. Antalya’dan 57 otobüs, 23 minibüs kaldırdık. Çok sayıda partilimiz de kendi özel araçlarıyla kurultay için Ankara’ya gitti. Antalya’dan Yaklaşık 3 bin arkadaşımızla katılım gerçekleştirdik. Son derece heyecanlı geçen kurultayımızdan büyük bir moralle Antalya’ya döndük. Son kurultayımız artık şunu göstermiştir. İYİ Parti siyasete mührünü vuracak olgunluğa erişmiş, siyasi yapılanmasını tamamlamış, bu saatten sonra seçimlere hazırlanan çok ciddi bir iddiası olan bir siyasi partidir. Bütün katılımcılara; il ve ilçe teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyoruz.’

Seçimlerde ülke genelinde olduğu gibi Antalya’da da iddialı olduklarını anlatan Sağır,’ il ve ilçe teşkilatlarımızla seçimlere hazırız’ dedi. Antalya’dan Feridun Bahşi ile Fulya Yasemin’in   Genel İdare Kurulu üyeliğine seçilmesini de değerlendiren İYİ Parti Antalya İl Başkanı Nizamettin Sağır, ’Daha önce Antalya’dan Genel İdare Kurulunda Antalya’dan bir arkadaşımız görev almıştı. Sayın Genel Başkanımız bunu ikiye çıkardı. Genel İdare Kurulu’nda Antalya’dan iki kişinin yer alması sayın Genel Başkanımızın Antalya’ya verdiği önemin de bir göstergesidir’ dedi. İYİ Parti il Başkanı Sağır Kurultay için yapılan ulaşım harcamalarının da partililer tarafından imece usulü karşılandığını söyledi.

 


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI