Bugun..."Onlar bizim geleceğimiz"
Tarih: 09-03-2017 12:10:37 + -


Serik İlçe Milli Eğitim Md. İkram Ekiz Pazar günü yapılacak olan YGS ile ilgili bir mesaj yayınladı.

facebook-paylas
Tarih: 09-03-2017 12:10


Serik İlçe Milli Eğitim Md. İkram Ekiz  Pazar günü yapılacak olan YGS ile ilgili bir mesaj yayınladı. Ekiz mesajında şunları söyledi; ''12 Mart 2017 Pazar günü, Ülkemiz genelinde Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) yapılacaktır. İlçemizden de 1392 öğrenci bu sınava girecektir. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin, bu sınavda başarılı olacaklarına inancım tamdır.
 İlçe Milli Eğitim Md. olarak, okullarımızda açtığımız destekleme ve yetiştirme kursları  ile öğrencilerimizin eksiklerini görmeleri ve gidermeleri için imkanlar sunulmuştur.  Yoğun bir hazırlık döneminin ardından verilen emeğin karşılığını alma zamanı gelmiştir. Değerli öğrencilerim; hayatınızın önemli dönüm noktalarından biri olan bu sınav, üniversite için önemli bir adımdır. Bu adım strese ve gerilime neden olmamalıdır. İnanıyorum ki sizler, yıllardır hazırlandığınız bu sınavı en güzel şekilde geçerek LYS'de de başarılı olacaksınız. 
Beklentimiz; iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine sahip bir gençliktir. Değerli velilerimiz; sizler de öğrencilerimizi motive etmeli, cesaretlerini arttırmalı ve kaygılarını gidermelisiniz. Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek veren ve destek olan tüm yönetici arkadaşlarıma, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür eder, sınava girecek öğrencilerime başarılar dilerim'' dedi.
ALİ MUTAF       SERİK
 

 


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM Haberleri

YUKARI