Bugun...MuratpaşaBelediyespor'da yeni başkan Canip Can
Tarih: 27-07-2017 11:41:39 + -


MuratpaşaBelediyespor’da Özgür Karagöz’den boşalan Yönetim Kurulu Başkanlığına,yönetim kurulunun oy birliğiyle, Başkan Yardımcısı Canip Can seçildi.

facebook-paylas
Tarih: 27-07-2017 11:41

MuratpaşaBelediyespor'da yeni başkan Canip Can

 Karagöz, 2014 yılından bugüne sürdürdüğü kulüp başkanlığındanayrılmasının ardından yaptığı açıklamada iş hayatının yoğunluğu ve sivil toplum örgütlerinde üstlendiği görevler nedeniyle, kulübün daha başarılı ve güçlü bir şekilde yoluna devam etmesi için bu değişikliğinin kaçınılmaz olduğunu dile getirdi.

Görev yaptığı süre içinde kendisine desteğini esirgemeyen başta Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal olmak üzere taraftarından yöneticisine herkese teşekkürlerini dile getiren Karagöz, açıklamasında “Dayanışma içinde, inançlı bir şekilde yola devam edecek olan kulübümüze mücadele ettiği bütün branşlarda başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Kulübün bugün toplanan yönetim kurulunda oy birliğiyle başkanlığa seçilen Canip Can, “Bundan sonraki süreçte, amacımız kulübümüzü Sayın Karagöz’ün bıraktığı noktadan daha üst seviyelere taşımaktır. Elde ettiğimiz başarıların üstüne koyarak yoluma devam etme arzusuyla bu göreve geldik” diye konuştu. MuratpaşaBelediyespor Başkanı Can, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Ümit Uysal’a da ayrıca teşekkürlerini dile getirdi.

 


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

YUKARI