Bugun...Mecek isyan etti
Tarih: 09-08-2017 10:30:03 + -


15 Yıl Belek Belediye Başkanlığı yapan ve 2014 seçimlerinde de Ak Parti Serik Belediye Başkan Aday Adayı olan Yusuf Mecek sosya medya hesabından yaptığı açıklama ile siyaset gündemini sarstı. İsim vermeden Ak Partili Serik Belediye yönetimini eleştiri bombardımanına tutarken mevcut yönetimi kişisel çıkarcı ve basit egolu olmakla suçladı.

facebook-paylas
Tarih: 09-08-2017 10:30

Mecek isyan etti

 

 

 

“BEĞENİ VE YORUM PATLAMASI”

15 Yıl boyunca Belek Belediye Başkanlığı yapan ve belde belediyelerinin kapatılmasından sonra yapılan 2014 seçimlerinde Ak Parti’den Serik Belediye Başkan Aday Adayı olan Yusuf Mecek sonunda isyan etti. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kurulduğu günden bu yana Ak Partili olmaktan gurur duyduğunu ve hala Ak Partili olduğu için partiye zarar vermemek adına bu güne kadar sustuğunu belirten Yusuf Mecek, isim vermeden Serik Belediye yönetimini eleştirdi. Ak Parti bayrağının kişisel çıkarları ve basit egoları olanların eline teslim edilmemesi gerektiğini de belirten Mecek “Bu zihniyettekilerin Serk’imizi nasıl yönettiği de ortadadır” dedi. Mecek’in yaptığı paylaşıma kısa süre içerisinde binin üzerinde beğeni gelirken yapılan yüzlerce yorumda ise vatandaşlar Serik Belediyesine isyan etti.

“KİŞİSEL ÇIKARCI VE BASİT EGOLU”

Yaptığı paylaşımda adeta içini döken ve partisine zarar vermemek için üç yıla yakın zamandır birçok olaya karşı sabırla sessizliğini koruduğu belirten Yusuf Mecek Ak Parti bayrağının kişisel çıkar gözeten ve basit egosu olanların eline bırakılmaması çağrısında da bulundu. İşte Mecek’in binlerce beğeni ve yorum alan o paylaşımı “15 yıl boyunca belek belediye başkanlığı görevimi yürüttüğüm sürece birçok çalışma arkadaşlarım oldu. her biri benim için kıymetli olmuşlardır. Ak parti kurulduğu günden beri ak parti bayrağını gururla taşıdım. hala da ak parti bayrağına partimizin oluşumuna zarar vermemek için 2014 seçimlerinden bugüne kadar sessiz kalarak sevdalısı olduğum partime zarar vermekten kaçınarak taşıyorum. 3 yılı aşkın süredir birçok olaylara karşı sessizliğimi sabırla koruyorum. Belediye başkanlığı yaptığım zamanda yanımda olan çalışma arkadaşlarımla birlikte çekindiğimiz fotoğrafı paylaştı diye, personele belediye ile ilişkisini kesmesi için telkinde bulunan zihniyetin Serik’imizi nasıl yönettiği ortadadır. Daha benim resmime bile tahammülleri olmayan zihniyet, acaba ben kıymetli Serikli kardeşlerimi ziyaret ettiğim zaman nereye saklanmayı düşünüyorlar? Öyle ki resmimi paylaşan, beğenen çalışma arkadaşlarıma yaptıkları ortadadır. Ak parti bayrağını bu şekilde kişisel çıkarları için ve basit egoları için kullananların eline bırakılmaması gerektiğini herkesin bilmesini isterim. sevgi ve saygılarımla...


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI