Bugun...Kiremitçioğlu'ndan ders gezisi
Tarih: 16-03-2017 12:07:48 + -


Serik Gülsün Süleyman Süral MYO Halkla İlişkiler Programı II. Sınıf öğrencileri, Doğan Medya Center ve Kanal V’yi ziyaret etti.

facebook-paylas
Tarih: 16-03-2017 12:07

Kiremitçioğlu'ndan ders gezisi

 

Serik Gülsün Süleyman Süral MYO Halkla İlişkiler Programı II. Sınıf Öğrencileri danışman hocaları Öğretim Görevlisi Mustafa Kiremitçioğlu tarafın dan organize  edilen ve Haber Yazma ve Toplama Teknikleri Dersi kapsamında gezi gerçekleşti. Teknik Gezi de öğrenciler önce Doğan Medya Center’ı daha sonra da Kanal V’yi gezdiler.

Gezinin ilk kısmında Doğan Medya da matbaayı gezen öğrenciler burada gazete basımından haberlerin derlenmesine kadar birçok konuda bilgi aldılar. Daha sonra Kanal V’ye geçen öğrencilere burada da bir Televizyon kanalında program yapımından, haber hazırlıklarına, montaj işlemlerine varana kadar bütün konularda bilgi aldılar.

Teknik gezinin amaçlarına ulaştığını dile getiren Öğretim Görevlisi Mustafa Kiremitçioğlu, “ Gezimizde Halkla İlişkiler Programı öğrencilerine teorik olarak anlattıklarımızı pratikte görmelerini amaçlamıştık, bunda da başarıya ulaştığımızı görüyorum. Özellikle Doğan Medya’dan Şems Bey’e ve Kanal V’den Ahmet İstek Bey’e teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

ALİ MUTAF        SERİK


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM Haberleri

YUKARI