Bugun..."Kimseyle yarışım yok"
Tarih: 06-03-2018 10:21:14 + -


Kanal V'de yayınlanan "Haftaya Bakış" programına telefonla katılan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Büyükşehir adaylığı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Adaylık için Çetin Osman Budak ile yarışıyor iddialarına cevap veren Başkan Böcek "Bizim kimseyle bir yarışımız yoktur. Benden bir oy fazla alacak arkadaşımın yayında olurum. Önemli olan Antalyamız kazansın"dedi.

facebook-paylas
Tarih: 06-03-2018 10:21


 

 

 

"YARIŞ İÇİNDE DEĞİLİZ"

 

CHP'de Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için ismi en çok teleffuz edilen kişilerden olan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhhittin Böcek Kanal V ekranlarında yayınlanan "Haftaya Bakış" programında önemli açıklamalar yaptı. Programa telefonla konuk olarak katılan Başkan Böcek özellikle CHP Antalya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak ile yarışıyor sözlerine açıklık getirdi. Başkan Böcek siyasi hayatı boyunca hiç seçim kaybetmediğini belirterek " Tabi ki büyükşehir belediye başkanlığı ile ilgili sözler duymak, adaylık ile ilgili ismimizin tartışılıyor olması bizim için önemlidir. Belediye başkan adaylığı ile ilgili olarak o ilin başarılı siyasetiçisi, halk tarafından sevilen ismi bilimsel anlamda yapılacak sonuçlara göre açıklanacaktır. Sayın Çetin Osman Budak'la veya başka bir başkan arkadaşımızla yarışımız yoktur.  Benden bir adım önde olan, bir oy fazla alacak olan adayın  her zaman yanında olacağımı söylemişimdir. Herhangi bir yarış içerisinde değilim ben 24 yıllık  siyasi hayatımda karanlık işler bırakmadan bu günlere gelmiş birisiyim"dedi.

 

 "ASLA YALNIZ DEĞİLİM"

 

Özellikle Sosyal Medya ve bazı ortamlarda partililer tarafından eleştirildiği ve yalnız bırakıldığı şeklindeki soruları da cevaplandıran Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek böyle bir şeyin söz konusu bile olamayacağını söyledi. Başkan Böcek "Hayatım boyunca hiç yalnız kalmadım. Partili dostlarımda beni yalnız bırakmadı.Katıldığım gün itibariyle 1. Sırada kurultay delegeliğine seçildim. CHP özgürlükçü demokrasiye inanan bir partimizdir. Siyasette hangi partide olursa olsun ufak tefek eleştirler ve kırgınlıklar olabilir bu da normaldir. CHP’de kendimi hiç yalnız hissetmiyorum. Biz halkımızla ve partililerimizle bütünleşmiş insanlarız. Bu kadar büyük bir aile içerisinde kendimi yalnız hissetmen asla mümkün değil. Ben şu an Konyaaltı Belediye Başkanı olarak halkımıza yapacağımız hizmetlere bakıyorum.Bundan sonra da başta genel başkanım sayın Kılıçdaroğlu ‘nun ve partimin vereceği vereceği karara saygılıyım ve göreve hazırım" şeklinde konuştu.

 

 

 


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI