Bugun...

"Haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Öğrencilere geri dönüşüm ziyareti
Serik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Serik’ de bulunan Toplama ve Ayrıştırma Tesisini ziyaret ettiler. Denetime Be..
7’den 70’e yürüyorlar
Kepez Belediyesi tarafından sosyal ve sportif bir faaliyet olarak sürdürülen 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü projesi ile yakl..
 Pamuk sezonu açıldı
Türkiye'nin pamuk üretiminde önemli bir yeri olan ve geçtiğimiz yıl pamuk üreticisine 'rekor' fiyat veren ANTBİRLİK, y..
Kepezli çocuklar yönetimde söz sahibi
Kepezli çocukların, demokrasiyi uygulama yaparak öğrendiği Çocuk Meclisi, komisyonların isteklerini belediye meclisine g..
Muhtarlardan Başkan Genç'e ziyaret
Türkiye Muhtarlar Derneği Antalya Şubesi kurucu Başkanı Mustafa Yılmaz, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i makamı..
Kepez derde derman oluyor
Kepez Belediyesi, 20 mahalleyi kapsayan kalp sağlığı taramasında risk taşıdığı tespit edilenleri hastaneye sevk ederek..
Başkanlar İstişare'de buluştu
Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanlığı tarafından yapılan faaliyetler ilçe ocak başkanlarıyla yapılan toplantıda değerlen..
Ödülleri topladılar
Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Türkiye Aşçılar Federasyonu önderliğinde, A..
Kepez sporun merkezi oluyor
Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü tarafından seçim döneminde verilen vaadlerden olan semt spor sahaları 5 ayrı mahalled..
Yeni Dünya kapılarını hocalara açtı
Serik’te Yeni Bir Dünya felsefesiyle kurulup yola çıkan, Yenidünya Vakfı İlçede faliyetlerini sürdürüyor. Vakıf, Serik..
YUKARI