Bugun...Kemer’de caddeler yenileniyor
Tarih: 02-08-2018 10:42:23 + -


Kemer Belediyesi ekipleri, ilçenin dört bir yanındaki hizmetlerine yoğun bir tempoda devam ediyor. Çamyuva, Göynük ve Kuzdere Mahallesi’nde yapılan çalışmalarla cadde ve sokaklar yenileniyor.

facebook-paylas
Tarih: 02-08-2018 10:42

Kemer’de caddeler yenileniyor

 

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir yanında tam kapasite çalışıyor. Çamyuva Mahallesi, Göynük Mahallesi ve Kuzdere Mahallesi’nde yapılan yol genişletme, asfalt ve parke çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

 

KUZDERE’DE YOL ÇALIŞMALARI

Kuzdere Mahallesi’ndeki Sümbül Caddesi’nde genişletme çalışması yapan Kemer Belediyesi ekipleri,  Çayiçi Mavikent evlerinde de parke taşı döşeme ve dere içi parke çalışması gerçekleştiriyor.

 

ÇAMYUVA YENİDEN DOĞDU

Çamyuva Mahallesi’ni daha modern bir görünüme kavuşturan Hürriyet Caddesi’nde çalışmalarda son aşamaya gelinirken, caddede yeni bir kavşak düzenlemesi yapılıyor. Yine Çamyuva Mahallesi Sarıören mevkiinde ise asfaltlama çalışmaları son hızıyla sürüyor.

 

KURTULUŞ CADDESİ GENİŞLİYOR

Göynük Mahallesi’ndeki Kurtuluş Caddesi’ndeki Kanyon yoluna kadar olan kısımda gerçekleştirilen genişletme ve yol yapım çalışmalarında önemli bir ilerleme sağlandı.

 

GÜL: TAM KADRO ÇALIŞIYORUZ

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Kemer’imizi daha modern bir hale getirmek için tüm kadromuzla ve tam kapasite çalışıyoruz. Gece, gündüz, soğuk, sıcak demeden halkımızın hizmetindeyiz. Beldibi’nden Çıralı’ya kadar ilçemizin tüm altyapı, yol, kaldırım eksiklerini gidereceğiz” diye konuştu.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI