Bugun...KEMDER, AK Parti Kepez İlçe Başkanı ve Yönetimini Ağırladı
Tarih: 22-01-2018 12:16:00 + -


Kepez İlçesi Müteahhitler Derneği (KEMDER), siyasi konuklarını ağırlamaya devam ediyor. KEMDER’in son konukları AK Parti Kepez İlçe Başkanı Av.İbrahim Ethem Taş ve yönetimi oldu.

facebook-paylas
Tarih: 22-01-2018 12:16

KEMDER, AK Parti Kepez İlçe Başkanı ve Yönetimini Ağırladı

 

 

Mehmet Ali Ünal başkanlığındaki Kepez İlçesi Müteahhitler Derneği ( KEMDER) aktif çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Son olarak KEMDER’in konukları AK Parti Kepez İlçe Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş ve yönetimi oldu. AK Parti Kepez İlçe Başkanı ve Yönetimi KEMDER’le kahvaltıda buluştu.

KEMDER’in varlığını, etkisini Kepez ilçesi başta olmak üzere Antalya’ya dair katkılarını çok önemsediklerini belirten AK Parti Kepez İlçe Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş; Mehmet Ali Ünal ve yeni yönetimini tebrik ederek başarılar da diledi. KEMDER’in Kepez’in gelişimi ve değişimi için son derece önemli bir kurum olduğunu belirten AK Parti Kepez İlçe Başkanı Taş, KEMDER’in çalışmalarını yakından takip ettiklerini vurgulayarak KEMDER’e her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

KEMDER’in yeni yönetimi ile yeni hizmet binasında daha da aktif bir bünyeye kavuştuğunu ve güzel projeler üreteceğine inandığını da belirten Başkan Taş, Kepez’e yapılacak her türlü pozitif gelişmeye destek vermeye hazır olduklarını da sözlerine ekledi. Kepez sevdalısı olarak hareket ettikleri belirten KEMDER Başkanı Mehmet Ali Ünal, Kepez’in AK Partili belediyecilik sayesinde büyük bir aşama kaydettiğini bunda katkısı olan herkese teşekkürü borç bildiklerini söyledi. KEMDER Başkanı Ünal, “AK Parti İlçe Başkanımızdan bizlerin yanında olduğunu duymak, desteği görmek çok önemli ve anlamlı. Demek ki niyetimiz güzel, yolumuz güzel bu da bizi çok mutlu ediyor ve bizlere güç veriyor. Bu ziyaretler bizler için çok kıymetli bunların farkındayız bu sorumlulukla daha çok çalışıp, daha çok üreteceğiz” dedi. Ziyaret; karşılıklı sohbet ortamında devam eden ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI