Bugun...Hurma Mahallesi’ne 14’üncü park…
Tarih: 08-09-2015 13:52:22 + -


Konyaaltı Belediyesi, hızla gelişen ve büyüyen ilçede yeşil dokuyu koruyup geliştiren projeleri bir bir hayata geçiriyor. Konyaaltı Belediyesi, Hurma Mahallesi’nde bir yeni park çalışması daha başlattı.

facebook-paylas
Tarih: 08-09-2015 13:52

Hurma Mahallesi’ne 14’üncü park…

 

Gerek modern projeleriyle gerek ise yeşil dokuya sahip çıkmasıyla örnek çalışmalara imza atan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Hurma Mahallesi’nde 14. parkın startını verdi. Hurma Mahallesi’nde 239-240 sokak kesiminde bin 570 metrekare alan üzerine inşa edilen park içerisinde, çocuk oyun alanı, tahterevalli, yetişkinler için oturma grupları ve görme engelli vatandaşlar içinde engelli karosu yer alacak. 

“Engelli vatandaşların parkta güvenle yürümelerine imkan tanıyan ikaz-takip taban tuğlasının kullanılacağı park, aydınlatma sistemiyle  de gece kullanımına uygun hale getirilecek.” diyen Başkan Muhittin Böcek şöyle konuştu;

“ Konyaaltı’nın yeşil dokusunu korumak ve geliştirmek adına projelerimizi büyük bir titizlikle hayata geçiriyoruz.  Sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarının tamamlandığı Hurma Mahallemizde park ve meydan çalışması başlattık. Son olarak Hurma Mahallesi’nde 239-240 sokak kesiminde bin 570 metrekare alan üzerine yeni park çalışmasına başladık. Son derece modern olarak planlanan park bölge sakinlerinin de ihtiyaçlarına cevap verecek. Parkımız üç ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacaktır.”


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YEREL YÖNETİM Haberleri

YUKARI