Bugun...Dülgeroğlu esnaf turunda
Tarih: 14-02-2019 10:34:05 + -


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Cumhur İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Finike ve Hasyurt Hali ile Çarşamba Pazarı ve kapalı pazar yerini ziyaret ederek esnafların sorunlarını dinledi. Ziyaret sırasında esnaflara yeni dönemde yapacakları projeleri anlatırken yaşanabilir huzurlu bir Finike için destek istedi.

facebook-paylas
Tarih: 14-02-2019 10:34

Dülgeroğlu esnaf turunda

 

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Dülgeroğlu, seçim çalışmaları kapsamında MHP İlçe yöneticileri ve çalışma arkadaşları ile ilk ziyaretini sabah saatlerinde Finike Toptancı Hali’ne gerçekleştirdi. Burada bulunan bütün dükkanları tek tek gezen Cumhur İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, halde bulunan esnaflarla tek tek sohbet ederek sorunlarını dinledi. Yaklaşık üç saat kadar halde ziyaret gerçekleştiren Dülgeroğlu vatandaşların ve esnafların büyük ilgisi ile karşılandı. Anlatılan sorunların takipçisi olacaklarını ve mutlaka çözüme kavuşturacak adımlar atacaklarını belirten Dülgeroğlu önümüzdeki dönemde yapacakları projeler ile Finike’nin şahlanış yaşayacağını söyledi.

“Hasyurt Hali’ne de ziyaret”

Finike Toptancı Hali’nden çıktıktan sonra, Hasyurt Hali’ne uğrayan Dülgeroğlu burada da esnafın sorunlarını dinledi ve yeni dönemde Finike için yapacakları projeleri anlattı. Başkan Adayı Dülgeroğlu, esnaflara, hayırlı işler ve bereketli kazançlar temennisinde bulunurken, halden çıktıktan sonra Hasyurt Mahallesi’nde bulunan esnafları da ziyaret etti.

“Çarşamba Pazarı’nda esnaflarla biraraya geldi”

Hal ziyaretlerinin ardından Sahilkent Kum Mahallesi’nde kurulan Çarşamba Pazarı’na uğrayan MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu’nu esnaflar güleryüzle karşıladı. Esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen Dülgeroğlu, sohbet esnasında projelerini de açıklarken, yeni dönemde pazar alanını kapatabileceklerini de dile getirdi.

“Kapalı Pazar esnafını gezdi”

Cumhur İttifakı’nın Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, daha sonra ise Yeni Mahalle’de bulunan Kapalı Pazar içinde bulunan esnafları ziyaret etti. Pazar alanı içinde bulunan dükkanları tek tek gezen Dülgeroğlu, kendisini coşkulu bir şekilde karşılayan esnafların sıcak ilgisini karşılıksız bırakmadı. Nail Dülgeroğlu, akşam saatlerinde de ev toplantıları yaparak seçim çalışmalarını sürdürdü..


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI