Bugun...Büyükşehir'den okullara spor malzemesi yardımı
Tarih: 03-07-2017 15:45:59 + -


Antalya Büyükşehir Belediyesi, okullara her yıl olduğu gibi spor malzemesi yardımı yaptı. 14 ilçedeki mahalle okullarının talebi üzerine eksik olan çeşitli spor malzemeleri tamamlandı.

facebook-paylas
Tarih: 03-07-2017 15:45

Büyükşehir'den okullara spor malzemesi yardımı

 Antalya’da sporun en büyük destekçisi konumundaki Büyükşehir Belediyesi, gençleri spora teşvik etmeye devam ediyor. Türkiye’de ilk olarak Okullar Ligi’ni hayata geçiren, amatör sporculara malzeme yardımı yapan Büyükşehir Belediyesi, okulların spor alt yapısını güçlendirmek için her türlü desteği sağlıyor. Büyükşehir Belediyesi, okullardan gelen basketbol potası, voleybol direği ve diğer spor branşlarıyla ilgili talepleri de karşılıyor.

GELECEĞİN SPORCULARINA DESTEK

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı bu kapsamda ilçelerde bulunan eğitim kurumlarındaki öğrencileri spora teşvik etmek, eksikliklerini gidermek ve geleceğin sporcularını Antalya’ya kazandırmak amacıyla spor malzemesi yardımı yaptı. 14 ilçede bulunan 41 okulun spor malzemesi ihtiyaçları karşıladı. Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı, Aksu merkez ilçeleri başta olmak üzere Kumluca, Demre, Finike ve Gazipaşa ilçelerindeki okullara, 40 adet basketbol potası, 40 adet voleybol direği, 33 adet hentbol kalesi, yardımında bulunuldu. 


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

YUKARI