Bugun...Başlama vuruşunu Uysal yaptı
Tarih: 02-10-2017 13:56:47 + -


Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Odası’nın geleneksel futbol turnuvasının başlama vuruşunu yaptı.

facebook-paylas
Tarih: 02-10-2017 13:56

Başlama vuruşunu Uysal yaptı


Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Esnaf Sanatkarlar Odası ‘Geleneksel Futbol Turnuvası’ Muratpaşa Belediyesi OYAK Spor Tesislerinde başladı. Turnuvanın başlangıç vurunu Oda Başkanı Tolgahan Demir ve Başkan Uysal birlikte yaptı. 
Başkan Uysal, turnuvanın açılışında yaptığı konuşmada, benzeri organizasyonları gerçekleştiren tüm sivil toplum ve meslek örgütlerine her zaman desteklemeye hazır olduklarını belirterek, “Bir kent sadece yoluyla, sokağıyla, parkıyla değil sanat, kültür ve spor aktiviteleriyle şehir olur. İnsanlar o şehirde yaşamaktan o kadar mutlu olur” diye konuştu. 
Oda Başkanı Demir ise Ümit Uysal’ın randevu almadan görüşebildikleri Türkiye’deki yegane belediye başkanı olduğunu belirterek, “Bize her türlü desteği veren gerçekten esnafın yanında olan bir Belediye Başkanımız. Ben kendisine bir kez daha teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyorum” dedi.  


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI