Bugun...Başkan Yücel denetimde
Tarih: 21-02-2016 11:08:44 + -


Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Payallar, Avsallar ve Okurcalar Mahallesi’nde sürdürülen yol açma çalışmalarını yerinde inceledi.

facebook-paylas
Tarih: 21-02-2016 11:08

Başkan Yücel denetimde

 

Başkan Yücel, ilk olarak PayallarMahallesi’nde vatandaşların talepleri doğrultusunda açımına başlanan yeni yolu inceledi. Denetleme gezisini Avsallar ve Okurcalar Mahallesinde sürdüren Başkan Yücel, Avsallar Mahallesinde, açımına başlanan 10 metre genişliğindeki imar yolundaincelemelerde bulunarak bilgi aldı.Önceki dönemlerde çeşitlisebeplerden dolayı açılamayan 10 metre genişliğindeki yol, özellikle aynı bölgede bulunan iki okulun öğrencileri için önem arz ediyordu.

Başkan Yücel, dahasonra Okurcalar Mahallesinde açımına devam edilen Mehmet Ali Birdoğan Bulvarında incelemelerde bulundu. Denetlemegezisinin ardından bir açıklama yapan Başkan Yücel, Batı bölgelerinde hem imar yolu hem devatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda günlük hayatı ve trafiği rahatlatacak yol çalışmalarının devam ettiğini belirterek, çalışmaların ardından yeni açılan yolların sıcak asfaltla kaplanacağını söyledi.Başkan Yücel, ”Avsallar’da 10 metre genişliğindeki yolu açıyoruz. Yolun açılmasına okula giden öğrencilerimizin güvenliği açısından büyük önemveriyoruz. Bir diğer imar yolumuzda özellikle Alara’ya giden eski yolun nerdeyse bütün yükünü alarak aynı yol üzerinde bulunan okulda eğitim gören öğrencilerinde trafik güvenliğini sağlaması açısından öneme sahip olan Mehmet Ali Birdoğan Bulvarı.Bu yolun 600 metrelik kısmını açıyoruz.Yol genişliği 25 metre.Çalışma kapsamında yolun içindekalansulama kanalı ve içme suyu hattının da yerleri değiştirilecek. Bölgemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YEREL YÖNETİM Haberleri

YUKARI