Bugun...Başkan Duman Güven Tazeledi
Tarih: 01-02-2018 12:40:15 + -


Divan Başkanlığını Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere’nin yaptığı, Antalya Terziler, Yorgancılar, Kuru Temizlemeciler Esnaf Odasının olağan genel kurul toplantısı AESOB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

facebook-paylas
Tarih: 01-02-2018 12:40

Başkan  Duman Güven Tazeledi

 Antalya Terziler, Yorgancılar, Kuru Temizlemeciler Esnaf Odası olağan genel kurul toplantısında Başkan Ömer Duman yeniden seçilerek güven tazeledi. Böylece yönetim kurulu asil üyeleri; Fahrettin Yavuz, Bayram Ali Kaplan, İbrahim Özdemir, Mehmet Salih Piro, Bilent Demir ve Ali Kurt olurken, denetim kurulu asil üyeleri; Zühal Aksu, Nazire Dinçer ve Fatih Gülen oldu. 
Antalya Terziler, Yorgancılar, Kuru Temizlemeciler Esnaf Odası Başkanı Ömer Duman’ın, AESOB Başkanı Adlıhan Dere ve Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Yasak Dizerkonca’ya esnaf ve sanatkarlara hizmetlerinden ötürü plaket takdim ettiği genel kurul toplantısında, AESOB Başkanı Adlıhan Dere de, Antalya Terziler, Yorgancılar, Kuru Temizlemeciler Esnaf Odası Başkanı Ömer Duman’a çalışmalarından ötürü plaket takdim ederek yeni dönemde Başkana, yönetim ve denetim kurulu üyelerine başarılar diledi. AESOB Başkanı Dere, “Bugün terzi, yorgancı, kuru temizlemeci esnaflarımıza yakışır bir genel kurul toplantısı gerçekleştirdik. Meslekte uzun yıllar faaliyet gösteren ve birikimlerini çevresiyle paylaşan ustalarımıza plaket verme onurunu yaşadık. Bu vesileyle Başkanımız, ağabeyimiz Ömer Duman’a, yönetim ve denetim kurulu üyelerine, tüm esnaf ve sanatkarlarımıza, ustalarımıza teşekkür ediyor, genel kurulumuzun böylesine değerli ustalarımızın, birbirinden değerli esnaflarımızın yetiştiği Antalya'mıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
Ustalara Plaket Verildi
Gündem maddelerinin oylanmasının ardından, meslekte 74. yılını dolduran Burhan Biçinci ve meslekte 55. yılını dolduran ve meslektaşlarına ücretsiz olarak kurs veren Fatma Elfendi başta olmak üzere, meslekte 25 yıl ve üzerinde faaliyet gösteren ustalara plaket takdim edildi. Meslekte 74. yılını dolduran Burhan Biçinci plaketini AESOB Başkanı Adlıhan Dere’nin elinden alırken, meslekte 55. yılını dolduran Fatma Elfendi plaketini Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Yasak Dizerkonca’nın elinden aldı.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI