Bugun...Arı gibi çalışıyor
Tarih: 08-06-2018 12:53:49 + -


MHP Antalya Milletvekili adayı Abdurrahman Başkan seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Başkan, esnaf ve kurum ziyareti yaparak MHP’nin seçim beyannamesini anlatmaya son dakikaya kadar devam edeceklerini belirterek “vatandaşlarımızın gösterdiği ilgiden dolayı çok mutluyuz. İnşallah bu seçimlerde MHP hak ettiği oyu alacak” dedi.

facebook-paylas
Tarih: 08-06-2018 12:53

 Arı gibi çalışıyor

 

 

 

Antalya’da Gazipaşa’dan Kaş’a kadar her gün farklı bir ilçede seçim çalışması yapan ve yoğun bir tempoyla gece geç saatlere kadar çalışmalarını sürdüren MHP Antalya Milletvekili adayı Abdurrahman Başkan adeta arı gibi çalışıyor. Listelerin açıklanmasının ardından sahaya inen ve MHP İl ve İlçe Teşkilatları ile ziyaretlerini sürdüren Başkan, vatandaşların gösterdiği ilgiden dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek “Halkımızın MHP ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye karşı yoğun bir teveccühleri var. İnşallah 24 Haziranda bu teveccüh sandıklara oy olarak yansıyacak ve MHP Türkiye’nin sürpriz seçim sonucunu alan bir parti olacak” şeklinde konuştu.

 

MHP’nin seçim beyannamesinde hemen hemen her kesimi ilgilendiren bölümler olduğunu ve bu bölümleri de sahada vatandaşa, esnafa, sivil toplum kuruluşlarına ve tüm seçmenlere ulaşarak anlatmaya çalıştıklarını belirten MHP Antalya Milletvekili adayı Abdurrahman Başkan “ Sahaya erken inmenin avantajı ile tüm teşkilatlarımızla ulaşmadık seçmen bırakmıyoruz. Şu ana kadar 16 adayımız ve tüm teşkilatlarımız ile her ilçemizde seçim çalışmalarını sürdürdük. Bundan sonra ağırlıklı olarak merkez ilçelerimizde olacağız. Diğer ilçeleri ihmal etmeden seçmen yoğunluğunun olduğu bölgelerde çalışarak son dakikaya kadar hemşerilerimizden destek istemeye devam edeceğiz” dedi.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI