Bugun...“Antalya’ya MHP eli değecek”
Tarih: 30-05-2018 13:45:20 + -


MHP Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan," Antalya’ya mutlaka MHP’nin elinin ve mührünün değmesi lazım” dedi.

facebook-paylas
Tarih: 30-05-2018 13:45

“Antalya’ya MHP eli değecek”

 

Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatında konuşan Abdurrahman Başkan, Antalya’da mutlaka 1’nci Parti olmalarının gerektiğini söyledi. Son zamanlarda, dünya turizminin başkenti Antalya’da sorunların çok arttığını ifade etti.

Antalya 1’nci sıra Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan, sözlerini şöyle noktaladı:

“Milliyetçi Hareket Partisi olarak üzerimize düşen her görevi yerine getireceğiz. MHP Milletvekili Adayı 16 arkadaşımız 19 İlçemizde çalışmalara başladık; gece gündüz demeden koşturuyoruz. İnşallah sizlerin vereceği oylarla parlamentoya girersek hep yanınızda olacağız. Çünkü MHP bu güzel Türkiye’mizin teminatıdır.”      

   

 

Elmalı, Korkuteli ve Döşemealtı ilçelerini ziyaret eden MHP’nin birinci sıra Antalya Milletvekili adayı Abdurrahman Başkan büyük ilgiyle karşılandı. Esnafın ve halkın sorunlarını dinleyip, notlar alan Başkan şunları söyledi:

“Bizi parlamentoya neye gönderiyorsunuz? Gidin hava atın, ceylan derisi koltuklarda oturun diye seçmiyorsunuz pek tabi ki. Sizin sorununuz benim sorunum ve her zamanda yanınızda olacağıma da söz veriyorum. Ben sanayiciyim, Ziraat Mühendisiyim; köylünün, çiftçinin, işçinin, memurun, turizmcinin ve siz değerli esnaflarımızın yanındayım. Antalya’dan MHP’li 16 Milletvekili kolları sıvadık ve sizlerin dertlerini dinlemek için yola koyulduk. Eğer çoğunlukla seçilirsek parlamentoda daha güçlü olacağız. İşte o zaman bütün sorunlarınızı rahatlıkla yerine getirebileceğiz. Bir işadamı olarak eğer ben; taş üstüne taş koymazsam bu milletvekilliği bana haram olsun.”

 

ANTALYA BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ         

MHP Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan Antalya esnafının turistlerin gelmemesinden şikayetçi olduklarını ifade etti.

Abdurrahman Başkan:

“Çok haklılar, gerçekten turist esnafın kapısın çalmaz oldu. Bunun nedeni de; her şey dahil paketinden kaynaklanıyor. Tur şirketleri turistleri havaalanlarından alıyor otele yerleştiriyor ve daha sonra da alıp, doğruca ülkesine yolcu ediyor. Ayrıca şehir turuna çıkarsalar bile, kendi belirledikleri restoranlara, hediyelik eşya satıcılarına götürüyorlar. Bu da pek tabi ki, küçük esnafa darbe vuruyor. 24 Haziran seçimlerinden sonra, duruma mutlaka bir formül bulacağız. Eskiden olduğu gibi ülkemize gelen turistti sahaya indirerek esnafımızın yüzünü güldüreceğiz” diye konuştu.        

 


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI