Bugun...Antalya Siyasetinin Yüz Akı Sahaya İndi
Tarih: 20-11-2018 17:14:43 + -


Antalya siyaset arenasında dürüstlüğüyle, mertliğiyle, sert çıkışlarıyla bilinen BBP eski İl Başkanı ve eski MKYK üyesi Rasim Küçük Döşemealtı İlçe Teşkilatında Belediye Başkanı Aday Adaylığını açıkladı.

facebook-paylas
Tarih: 20-11-2018 17:14

Antalya Siyasetinin Yüz Akı Sahaya İndi

 Antalya siyaset arenasında dürüstlüğüyle, mertliğiyle, sert çıkışlarıyla bilinen Büyük Birlik Partisi eski İl Başkanı, MKYK üyesi  Rasim KüçükDöşemealtı İlçe Teşkilatında  Belediye Başkanı Aday Adaylığını açıkladı.Siyaseti bir süre bırakan Rasim Küçük, özellikle 17-25 Aralık süreciyle birlikte FETÖ/PDY’ye karşı sert çıkışlarının yanı sıra ''Devletimizin emrinde sayın Erdoğan’ın yanındayız'' diyerek Erdoğan’dan yana tavrını açıkça ifade etmesiyle biliniyor. Küçük’ün il başkanlığı döneminde genel ve yerel siyasette CHP'ye karşı yaptığı etkili siyasetle belediye başkanlığı döneminde Akaydın'ı, CHP yöneticilerini bezdirmiş ve zor duruma sokmuştu. Her Antalya ziyaretin de basının önünde merhum Muhsin Yazıcıoğlunun övgüyle söz ettiği Rasim Küçük'ün Ak Parti Döşemealtı Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklaması Döşemealtın da dengeleri değiştireceğe benziyor. Ülkücü camiada da sevilen Küçük MHP ve İYİ Partinin oylarını böleceği konuşuluyor.

 

 

Döşemealtın da Ak Parti İlçe Teşkilatınında katılım sağladığı aday adaylığı açıklamasında İlçe Başkanı Bekir Kıvrım söz alarak, ''Rasim ağabeyimiz siyasetin duayenidir, yüz akıdır. Döşemealtının öz evladıdır hakkında hayırlısı olsun başarılar dilerim'' dedi.

 

Rasim Küçük İlçe başkanı ve teşkilata yaptığı konuşmada, ''işlerinizi bırakarak bu gün bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim hakkınızı helal edin dedi.

 

Küçük sözlerine şöyle devam etti, ''Ak Parti ve Büyük Birlik Partisi içerisinde yıllarca aktif siyaset yaptım, siyasi hayatımda şahsımla alakalı enküçük bir ahlak zafiyeti yoktur. Milletimin ve sizlerin başını öne eğdirecek bir geçmişim yoktur. Para babalarının, parsel zenginlerinin, milletin hakkını yiyenlerin yanında olmadım. Nerede mağdur varsa, nerede mazlum varsa, nerede alın teriyle kazanıp helal yiyen varsa biz onların yanında olduk. Yanlışın karşısında doğrunun yanında oldum. Siyasi birikimlerimizi ve tecrübelerimizi en son limitine kadar kullanarak Antalya'nın tamamında ve Döşemealtında CHP'li belediyelerin tamamını Ak partili belediyeler yapacağız inşallah. Camiyi ucube, başörtülüyü rahibe gibi gösteren zihniyete Antalya’yı teslim etmeyeceğiz. Bunların inançlara saygınlığı ve demokrat olmaları hepsi sözde. Özde değil. Bira festivalleri düzenleyerek ponpon kızlarla oynayan, cenazelerimizi dahi yakmaya kalkan Akaydın dönemini iyi hatırlayın. Antalya'nın ve hakkettiği hizmeti alamayan Döşemealtının bir beş yıl daha boşa geçirecek lüksü yoktur. Biz seferle yükümlüyüz zafer Allah'ın elindedir. Biz inandık iman ettik. İlk günkü aşkla yola revan olduk. Allah hayırlısını versin. Aday yapılıp kazanıp koltuğa oturunca bozularak, garip gurebanın hakkını yiyeceksem Allah bu görevi bana nasip etme.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI