Bugun...Aksu Semt Polikliniği ikinci yılını kutladı
Tarih: 03-02-2017 16:35:05 + -


Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 2015 yılında hizmet vermeye başlayan Aksu Semt Polikliniğinin 2. Kuruluş Yıldönümü kutlamalarına katıldı.

facebook-paylas
Tarih: 03-02-2017 16:35

Aksu Semt Polikliniği ikinci yılını kutladı

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Nevzat Bozarslan, Aksu Belediyesi Meclis Üyeleriaynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi de olan Emin Çağlar ve Bekir Kumbul, Aksu Belediyesi Meclis Üyeleri Gülsevim Bilgiç Yavuz, Ferit Özçelik ve Hüseyin Demirkaplan ile birlikte Aksu Semt Polikliniğinin 2. kuruluş yıldönümü kutlamalarına katıldı.

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin; 2. Kuruluş Yıldönümünü kutlayan Aksu Semt Polikliniği Baş Hemşiresi Ayşe Nur Özen başta olmak üzere poliklinik çalışanlarına ikinci yıllarının hayırlı uğurlu olmasını temennisinde bulundu.  Başkan Şahin; “Bölgemizin 2 yıldır sağlık hizmetlerini 7/24 karşılayan Aksu Semt Polikliniğimizin kuruluş yıldönümünde burada olmaktan mutluluk duyduk” dedi.

Baş Hemşire Ayşe Nur Özen ise; poliklinik olarak hizmete başladıklarından beri kaliteli, güvenilir, ulaşılabilir sağlık hizmetleri, güler yüzlü ve deneyimli personelleri ile vatandaşa hizmet verdiklerini,ikinci yıllarında da aynı felsefe ile hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAĞLIK Haberleri

YUKARI