Bugun...Akpınar'dan başsağlığı
Tarih: 25-01-2019 19:39:05 + -


MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar, dün ilçede yaşanan hortum nedeniyle hayatını kaybeden Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Personeli Bayram Demir’in cenaze namazına katılarak ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileğinde bulundu.

facebook-paylas
Tarih: 25-01-2019 19:39

Akpınar'dan başsağlığı

 

Antalya´nın Finike ilçesinde dün öğle saatlerinde denizden oluşup içeriye doğru yayılan hortum hayatı felç ederken, hortum nedeniyle Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Personeli Bayram Demir hayatını kaybetti. Hortum nedeniyle birçok sera ev ve araçlar zarar gördü. Yaşanan hortum nedeniyle vefat eden Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Personeli Bayram Demir’in cenazesi bugün Kum Mahallesi’nde bulunan Kum Camii’nde Cuma namazının ardından kılınarak toprağa verildi. Cenaze namazına MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar’da katılarak aile ve sevenlerine başsağlığı diledi.

 

Dün yaşanan hortum nedeniyle zarar gören tüm çiftçilere ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar, hayatını kaybeden Bayram Demir’in ailesine de başsağlığı diledi. Akpınar, “Hayatını kaybeden Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Personeli Bayram Demir Kardeşimizi de bugün itibariyle toprağa vermiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve mesai arkadaşlarına sabır diliyorum” dedi.

İlçe de hortum ve doludan zarar gören vatandaşların durumuyla ilgili olarak çalışma yaptıklarını da ifade eden Hakan Türksoy Akpınar, konuşmasını şöyle tamamladı:

“Ziraat Odası Başkanımız Sayın Halil Sarıçobanoğlu ile bilgi alışverişi ve istişarelerimiz devam etmektedir. Çiftçilerimizin zararının karşılanması ve yaralarının sarılmasın için koordineli olarak fikir alışverişlerimiz devam edecek, çiftçilerimiz adına konunun takipçisi olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”

 


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI