Bugun...Akıllı’ya hemşeri desteği
Tarih: 18-06-2018 11:32:49 + -


MHP Antalya Milletvekili adayı Tarkan Akıllı seçim çalışmalarına bayram tatilinde de ara vermeden devam etti. Manavgat’ta mesire alanlarını ziyaret ederek kahvaltı ve piknik yapan Akıllı’ya hemşerilerinden tam destek geldi. Akıllı “İnanıyorum ki hemşerilerimiz evladına sahip çıkacak ve bizleri yeniden kendilerinin temsilcisi olarak meclise gönderecek” dedi.

facebook-paylas
Tarih: 18-06-2018 11:32

Akıllı’ya hemşeri desteği

 

 

Milletvekili aday listelerinin açıklandığı günden bu yana gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren MHP Antalya Milletvekili adayı Tarkan Akıllı bayram’ın son gününde de boş durmadı. Hem Bayram hem de Pazar günü olması dolayısı ile seçim çalışmalarını Manavgat2taki mesire alanlarında sürdüren Akıllı, eşi Zeynep Akıllı ile birlikte mesire alanlarında jahvaltı ve piknik yapan aileleri ziyaret ederek destek istedi. Akşam saatlerine kadar tüm masaları gezen ve hemşerilerinden destek isteyen Akıllı’ya Manavgatlılar yoğun ilgi gösterdi. Bu seçimlerde Akıllı’nın yeniden meclise gitmesi için destek olacaklarının sözünü veren Manavgatlı hemşerileri “Tarkan Akıllı yıllardır bildiğimiz tanıdığımız içimizden birisi. Gece gündüz demeden derdimize koşan, her zaman yanımızda olan kendi evladımızı, arkadaşımızı bu seçimlerde meclise göndereceğiz” şeklinde konuştu.

 

Akşama kadar süren mesire alanları ziyaretinin ardından Seçim İletişim Merkezinde ekip arkadaşları ile değerlendirme yapan ve hemen arkasından ev ziyaretlerine devam eden MHP Antalya Milletvekili Adayı Tarkan Akıllı “Bu gün hemşerilerimden aldığım pozitif enerji beni duygulandırdı. Hemşerilerimizin şahsıma, partimize ve cumhur ittifakına olan destekleri bizim çalışma azmimizi ve milletimize olan hizmet aşkımıza güç veriyor. İnşallah bu ilgi ve teveccühün seçimlerde sandıklara oy olarak yansıyacağını göreceğiz. İnanıyorum ki Cumhur ittifakı Antalya’da oy patlaması yapacak. Milletimiz kendisine hizmet etmeye sevdalı, tek gaye ve amacı hizmet olan kendi evlatlarına sahip çıkacaktır. Sahada ve ev ziyaretlerinde bunu çok iyi gözlemliyoruz. İnşallah onların güçlü desteği ile 24 Haziran’dan sonra mecliste  yeniden onların temsilcisi olacağız”dedi.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI