Bugun...Akıllı dur durak bilmiyor
Tarih: 06-06-2018 13:58:12 + -


MHP Antalya Milletvekili adayı Tarkan Akıllı yoğun tempoda devam ettiği seçim çalışmalarında bu güne kadar doğudan batıya adeta ayak basmadık yer bırakmadı. Akıllı “Sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmayacağız. İnanıyorum ki hemşerilerimiz bizleri güçlü bir şekilde meclise gönderecek” dedi.

facebook-paylas
Tarih: 06-06-2018 13:58

Akıllı dur durak bilmiyor

 

 

7 Haziran seçimlerinde milletvekili olan ancak 1 Kasım tarihinde yenilenen seçimlerden sonra tekrar milletvekili seçilemeyen MHP Antalya Milletvekili adayı Tarkan Akıllı bu dönem çalışma temposunu iyice arttırdı. Gece gündüz demeden çalışan Akıllı, sabah saatlerinde başladığı seçim gezileri ve ziyaretlerini sahur saatlerine kadar sürdürüyor. Listelerin açıklanması ile birlikte parti teşkilatı tarafından hazırlanan program doğrultusunda çalışmalar yapan Tarkan Akıllı Gazipaşa’dan Kaş’a kadar tüm ilçeleri sokak sokak, mahalle mahalle geziyor. Gittiği yerlerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan ve bu durumdan çok memnun olan MHP Adayı Akıllı “Seçim sonuçlanıncaya kadar uğramadığımız vatandaş, sıkmadığımız el,  girilmediğimiz gönül bırakmayacağız. Çünkü biz gönülleri kazanacağız, sevdamız olan Antalya’mıza hizmet edeceğiz” dedi.

 

Seçim çalışmaları için gittiği bölgelerde vatandaşların gösterdiği ilgiden memnun olduğunu anlatan ve MHP’nin bu seçimlerde Antalya’da büyük bir oy yükselişi yaşayacağını belirten Tarkan Akıllı “Türk Milleti bu ülkenin teminatı ve sigortası olarak MHP’yi, ülkücü kadroları görüyor. Gittiğimiz her yerde de bizlere bunu söylüyorlar. Bu şehirde doğmuş ve halen bu şehirde yaşayan birisi olarak hemşerilerimizin sorunlarını ve bu sorunların da çözüm yollarını çok iyi biliyorum. Çünkü ben bu şehre sevdalıyım. Bu şehrin gelişmesi ve kalkınması adına yapılacak ne varsa benim orada olacağımı hemşerilerim çok iyi bilir. İçlerinden yetişen, onlar gibi yaşayan bir kardeşleri olarak hemşerilerimizden ülkenin birlik ve bütünlüğü için, her dönem elini değil gövdesini taşın altına koyan bizlere ve partimize sahip çıkmaları ve destek olmalarını bekliyoruz.”şeklinde konuştu.

 

 


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI