Bugun...251 can, 251 fidan...
Tarih: 11-04-2018 10:01:23 + -


Genç MÜSİAD Antalya Şubesi; 15 Temmuz gecesi şehit olan kahramanlarımızın adını yaşatmak, o günün unutmamak, unutturmamak için geçtiğimiz Pazar günü Isparta Yolu üzerinde Kurşunlu Şelalesi Bölgesi’nde fidan dikimi gerçekleştirdi.

facebook-paylas
Tarih: 11-04-2018 10:01

251 can, 251 fidan...

Bu anlamlı etkinliğe; MÜSİAD Antalya Gençlik Kurulundan Sorumlu Başkan Yardımcısı Süleyman Bilkay, Genç MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Mehmet Kökcen başta olmak üzere çok sayıda MÜSİAD ve Genç MÜSİAD Antalya üyeleri katıldı.

251 kahramanımız için 251 adet fidanın dikildiği bu anlamlı etkinlikte Genç MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Mehmet Kökcen şunları dile getirdi; “15 Temmuz gecesi tüm milletimiz büyük bir cesaret ve fedakarlık gösterip tankların ve silahların karşısında durmuştur. Hainlerin mermileri yüzlerce vatandaşımızın şehit olmasına sebep olmuştur. O gece korku bilmeden sokaklara dökülen ve şehadet şerbetini içen vatandaşlarımızın isimlerini hep yaşatmak istiyoruz. Bu nedenle fidan dikim etkinliği düzenledik.  Bu anlamlı etkinliğimize destek veren herkese teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI